.


Hledá se spoluadminka  - zápis Zde

Zápis Affs - Zde

Reklamy →SEM


Side

New notebook

11. srpna 2010 v 21:53 | Phoebe
Ahojky moc se omlouvám,, za to že tu teď nejsem,ale nejdřív nejde net kvůli těm strašlivým povodním :( A dneska jsem dostala nová notebnook, který jsme měla už dlouho slíbený za to že jsem se dostala na střední :) Jenže Výrobci asi neznaj ani jeden slušnej programa tak mě dneska čekalo samý instalování :D Snad se to zlepší a budu konečně zase normálně fungovat.Dneska už net nepadá tak uvidíme :)

Zmizel net :D

4. srpna 2010 v 15:01 | Phoebe
Ahojky, chci se jen omluvit, že tu teď budu jen málo a možná vůbec. Jsem teď na pár dní u babči a oni malujou tak nemám moc přístum na net. Ani jsem nestihla nic přednastavit a za to se chci omluvit. V sobotu už bych měla být doma a tak se vám to podařím vynahradit. :)

Pár článků sem hodím, ale nwm  jak se mi to podaří s přednastavením...

Teď už na 100%

1. srpna 2010 v 22:32 | Phoebe
Ahojky teď už blog pošlape na 100%. Udělala jsem tu nový rozcestník Hollywood, v kterém jsou jak celebrity, filmy a telenovely tak i galerie a videa.
Ráda bych poděkovala svým věrným affs, který vydrželi čekat než budu z5. Moc díky a ážím si toho.
Také bych ráda našla nějakou spoluadminku na tento blog tak snad se někdo najde, zatím bych chtěla moc poděkovat Sabushka, která se zatím jako jediná přihlásila.
Také tu probíhá zápis affs, vím, že tu byl nedávno, teda předtím než jsem blog pozastavila. ale tenhle je spíš pro mě abych věděla kdo si mě nechal a kdo ne.
Když už jsem u toho děkování tak ybch chtěla poděkovat všem návštěvníkům co sem za ty skoro dva a něco roky chodí.
Jak jste si někteří mohli všimnout před časem jsem si založila svůj druhý blog. Pokud někdo neví -> obsession-and-passion.blog.cz, jenže se mi ho nikdy nepodařilo rozjed tak jak jsem si představovala a celkem mě to mrzí. Tak jsem se rozhodla, že je správný čas teď snad se mi to podaří. Mám v plánu z něj udělat něco jako časopis tohohle blogu, tak pokud mohu poprosit držte mi palce ať se mi to povede.
Děkuju všem co si tenhle článek přečtou a taky těm co tu zanechají koment. :) Phoebe

Affs zápis

18. července 2010 v 19:52 | Phoebe
Ahojky, jak jste si mohli všimnout tak bylo pozastaveno, a teď tu probíhá rekonstrukce. Ráda bych věděla jaký Affs si mě nechala a jaká ne. Nebojte budete mít na to dost času. 

Takže zápis bude probíhat od 18.7 - do 10.8.  Sand je to dostatek času. :)
  • Přezdívka
  • blog

Ahojky asi zase z5 :D

18. července 2010 v 13:40 | Phoebe
Ahojky, můj život se konečně, nějak vyřešil a mě se začalo stýskat po mém blogu a tak jsem se ho rozhodla znovu rozběhnout, ale nebude to hned :(. Nejdřív tu proběhne menší rekonstrukce a bude tu několik změn, tak mi prosím dejte chvíli času než to tu pošlape znovu jako hodinky. 
Chtěla bych duch blogu změnit a tak nějak se tedy téma přesune do jiných kolejích. Jelikož jak jsem koukala tak za posledních několik týdnů mnoho lidí ztratilo zájem o The Twilight Sagu, a tak nwm jestli má smysl, aby byla tím hlavním co tu bude. Spíše tu čekejte herce z ní a novinky o nich. 
Chtěla bych se zeptat jestli byste někdo četl moje povídky, a jestli byste chtěli vědět něco o mě( o mém životě a tak), jestli má vůbec smysl sem něco psát, nebo vám budou stačit jen novinky o hercích a nějaký ty videa.
Rozhodně se připravte na velikou změnu, a taky bych ráda našla nějakou spolu adminku, jelikož teď půjdu na gympl a taky tu nechci trávit všechen volný čas, když je venku takový sluníčko.  Děkuji moc za zanechání nějakého komentu. Phoebe. 

Můj život v troskách...

5. června 2010 v 12:06 | Phoebe
Ahojky, moooc se omlouvám, za to že sem tu teď nějakou dobu nebyla. Ale mám teď nějaké problémy a taky jelikož v tomhle týdnu píšem samou čtvrtletku není kdy se sem dostat.
Moc ráda bych aby tenhle blog jel zase jako před tím než byl konec roku a můj život nabral jiné obrátky, ale zatím se mi to nepodařilo. Myslela jsem, že tamto pzastavení je naposledy, jelikož se mi moc stýská po blogaření, ale nevyšlo to... bohužel.
Teď nejdřív musím napsat všechny písemky a dát si život dohromady. Doufám, že to bude co nejdřív.


Ráda bych našla nějakou spoluadminku, která by chtěla spolu semnou vést tento blog. Takže pokud máte zájem tak

ZDE


Takže pozastaveno na dobu neurčitou je mi to moc líto. Doufám, že to pochopíte. Prosím sb aby si mě nemazali. :(

5.6.2010 - ???

Hledá se spoluadminka

5. června 2010 v 12:02 | Phoebe
PODMÍNKY:
  • zkušenosti s blog.cz
  • zájem buď o : Twilight sagu, Vampire diaries... (prostě o něco co je na blogu)

I am very sorry

22. května 2010 v 18:03 | Phoebe
Promiňte, že sem tu tolik nebyla, ale musela sem udělat závěrečné práce ze zeměpisu a dějepisu. A taky teďka následuje  jeden test zadhruhý a jeden výlet, exkure.
Včera jsem byla na úvodní hodině tanečních bylo to celkem v pohodě, hlavně jsme si tam užili super zábavu. :D
Teď půjdu přidat nějaké novinky a oběhnout sb. :)

Ahojky sem z5 :D

16. května 2010 v 16:31 | Phoebe
Takže na tomto blogu byl týdení hiatus a jak sem si myslela už se mi začalo po vás všech stýskat, ale bohužel jsem se sem včera nedostala. :(
Doufám, že sem bude teď přibývat víc článků a zase tu bude návšťevnost. :) Všem sb děkuji i těm co můj blog občas navštívili :) Doufám, že mi bude umožněno sem chodit děnně, jelikož mi pauza prospěla a už bych zase ráda rozjela blog naplno. Teď se jen musím zorientovat v úplně těch nejnovějších novinkách. :)
Dnes tu určitě přibyde spoustu nových článků a určitě oběhnu sb. :)

Ahojky po dlouhé době

8. května 2010 v 20:12 | Phoebe
Ahojky, promiň te, že jsem tu dlouhou dobu nebyla, ale vůbec nemám na přidávání článků náladu ani chuť. Nevím jak to tu bude dál, ale teď jsem trochu ztratila chuť sem cokoliv přidávat. Myslela jsem si, že tohle se na tomto blogu už nestane, ale bohužel jo. :( Takže jsem se rozhodla pozastavit blog, nwm na jak dlouho, asi tak na týden, možná ani ne. Prostě do tý doby než budu mít zase náladu.
V tuhle chvíli je pro mě důležitější zkutečný svět, jelikož nám s kamarády zbývají jen necelý dva měsíce :( A navíc jsem poznala, užasnýho kluka, ale zatím nwm jak se to bude vyvíjet dál. Snad to dopadne dobře... no uvidíme. :)
Takže zatím se tu mějte oficiální pozastavení bude:  8.5.2010 - 15.5.2010. Pokud by to trvalo dýl dám vědět. Ale po tomto termínu se mi po vás určitě začne stýskat xD. 
Díky všem za pochopení Phoebe

Pozastavení blogu:

8.5.2010 - 15.5.2010

Čarodky a 1. máj :)

1. května 2010 v 11:32 | Phoebe
Ahojky, tak jak se máte? A jak jsete oslavili čarodky a 1. máj ?
No tak čarodky jsem si skvěle užila s kámoši, zase jsme se nejvíc nasmáli. Řádili jsme jak mají děti na starém děstském hřišti xD A pak večer k ohni xD
Dneska na 1. máje asík uschu jako vždycky :( ... no už jsem se s tím smířila xD
Zatím papa, možná ještě něco přidám, a taky se moc omlouvám, že tu teď moc nic nepřibývá, ale jelikož jsem v děvítce, tak si chci poslední dva měsíce pořádně s kámoši užít dokud to jde :) Vůbec se mi s nima nechce loučit :( , doufám, že se aspoň s některýma budu vídat dál. :)

Prosím pomoct!!!

24. dubna 2010 v 16:53 | Phoebe
Ahojky, takže jsem se dostala na střední školu a teď mám ještě jednu takovou malou povynnost, rozhodnout se pro druhý jazyk. Jenže já nwm, který jestli němčinu nebo francoužštinu. Prosím moc poraďte, co je podle vás lepší, piše i vaše zkušenosti. Budu vám vděčná za každý názor :) Phoebe

Včerejší den

23. dubna 2010 v 17:16 | Phoebe
Mocinky se omlouvám, že jsem tu nebyla, ale ve škole jsme slavili den Země. A učitelka nás při této příležitosti táhla do čističky, kde to nehárázně páchlo. xD Ale zase můžem být rádi, že jsme se celý den neučili. Pak jsme byli také navštívit, psí utulek, kde nám dovolili vyvenčit pejsiky, všichni jsme si to užili. Potom jsme chodili dvě hodiny po městě. Takže jsem byla naprosto utahaná a vůbec jsem neměla sílu sem jít. Doufám, že to pochopíte. :)

♥ Remember Me - wonderful film ♥

11. dubna 2010 v 20:23 | Phoebe
vykro6 Robert Pattinsons Remember Me dvd release date
Včera jsem s kámoškou byla na tomto úžasným filmu. Je naprosto skvělej, sice má takový trošičku složitější děj, ale i přesto je úžasný :)
Robertovy to tam moc sluší je tam takový víc přirozený. Ale nejhezčí je jaký má vztah se svou malou sestřičkou, jelikož i když na všechno kolem kašle a je mu celej svět "ukradenej", tak kvůli Caroline by riskoval cokoliv. :)
Ale jako má to strašlivě smutný konec, jelikož jsem citlivka tak jsem i brečela. Škoda, že to skončilo tak jak to skončilo. :( Ještě teď, když si představím konec tak je mi do pláče :(

Tenhle film se Robertovy moc povedl a je úplně jiný než NM. Robert tam je víc takový skutečný. :)
Všem ho doporučuji, určitě na něj zajděte, vy co máte rády Roberta nebudete litovat.  

Ale i přestojak to skončilo byl film  užasný, určitě si tenhle film stáhnu :)

Roztřídění Affiliates

10. dubna 2010 v 16:19 | Phoebe
elite affs
top affs
new Affs
Suspended affs

Jak dopadl zápis Affs

10. dubna 2010 v 15:31 | Phoebe
Takže tentokrát to dopadlo nad moje očekávání zapsaly se skoro všichni a ještě i nová Affs. :)

Velikonoce :)

4. dubna 2010 v 21:12 | Phoebe
Ahojky, tak za prvé se chci omluvit, že tu teď moc nejsem a to jsou prázdniny. Ale to víte u nás je pouť a tak jsme tam s kámoškou v pátek vyrazili, moc jsme si to užili xD a dneska s rodiči, ale to jen se tak podívat po různých stáncích.
v soubotu jsem doma musela trochu pomáhat - co se dá dělat xD. A navíc jsem se strašně začetla do knížky Hostitel, prostě nemůžu přestat číst. Kdo miluje Stephanii Meyer jako spisovatelku tak by určitě neměl váhat je to totiž strhující příběh.
Všem holkám přeju, aby neschytali zítra hodně modřin. Doufám, že u mě jich bude co nejmíň.
Jinak pro dnešek už končím, jelikož musím jít se sestrou dobarvit na zítřek vajíčka xD
Zítra tu doufám, budu víc - teda pokud budu moc vůbec sedět xD Ale určitě oběhnu  Affs.
Phoebe

Zápis Affs

21. března 2010 v 15:32 | Phoebe
Ahojky, rozhodla jsem se udělat třídění affs. Jelikož spousta Affs ke mě nechodí a nebo úplně zrušila svůj blog.
Můžou se zapsat i ti, co nejsou mé Affs a chtějí být.

Takže napiš:
  • Nick
  • blog
  • jestli souhlasíš s pravidly -> pravidla tady

Doufám, že se vás zapíše co nejvíce :)

Nemoc...

17. března 2010 v 17:03 | Phoebe
Ahojky, chtěla jsem se všem omluvit hlavně Affs, že jsem tu v poslední době nebyla a ani moc neobíhala, ale nejdřív se mi rozpadl ten prohlížeč a potom, aby toho nebylo málo jsem dostala chřipku :(
Ale teď to snad bude už v pořádku. :)

Sorry...

11. března 2010 v 19:52 | Phoebe
Promiň te, že teď nic nepřidávám a ani neobýhám, ale počítač se mi totálně rozpadl. Vůbec mi na blogu nechodí videa a vůbec se mi nechce zobrazovat stránka nějakého blogu pokoud je tam video. Vůbec nwm co s tím :(
No... pokusím se to nějak vyřešit a zprovoznit doufám, že to bude brzy fungovat. Tenhle týden se mi vůbec nic nedaří - je to zatím ten nejhorší týden v tomto roce :(
 
 

Reklama