.


Hledá se spoluadminka  - zápis Zde

Zápis Affs - Zde

Reklamy →SEM


Others

Ashley Green a Kellan Lutz: Vyhazov z Breaking Down?!

16. května 2010 v 16:41 | Phoebe

Zatímco hlavní Twilight stars Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner už mají podepsané smlouvy na natáčení čtvrtého dílu ságy Breaking Dawn, role Alice Cullen a jejího bratra Emmetta jsou v ohrožení.

Nechce se tomu věřit, ale proslíchá se, že sladká Ashley Greene a její kolega Kellan Lutz mají pocit, že jsou pro Twilight stejně nepostradatelní jako Kristen, Tay a Rob a po studiu Summit Entertainment proto požadují výrazně vyšší platy!

"Zvažujeme, zda jednoho z nich vyměníme za jihého herce, abychom tomu druhému mohli zaplatit, co požaduje. Případně je přeobsadíme oba," prozradil producent, který chce raději zůstat v anonymitě.

"Nechci nikomu vyhrožovat, ale jejich požadvky jsou opravdu přemrštěné," vysvětlil ještě pracovník Summitu a dodal, že před natáčením Eclipse se ze stejných důvodů museli rozloučit s Rachelle Lefevre , která hrála Victorii.

Zatím není nic rozhodnuto a Ashley s Kellanem mají ještě možnost své požadavky změnit. Snad budou mít rozum a nebudeme se muset v Rozbřesku dívat na zcela nové tváře!

JÁ(Phoebe): Doufám, že se tak nestane, jelikož mám oba ráda a nerada bych se v posledním díle mé oblíbené Ságy dívala na někoho jiného něž na Ashley a Kellana.

Dakota: nechci být normální!

26. dubna 2010 v 18:48 | Phoebe

Mezinárodně uznávaná herečka Dakota Fanning je ráda, že neměla normální dětství. Dakota , která hrála po boku Sean Penn, Tom Cruise a Julia Roberts,prohlásila že filmy jí přinesly více zkušeností, než by mohla mít kdyby byla normální dívkou.

'Nechci být normální. To je moje dětství. Byla jsem v Austrálii, cestovala jsem a dozvěděla se o různých kulturách, někteří lidé nikdy neopustí zemi, za celý jejich život. Moje práce mi otevřela mysl a obohatila mé dětství. '


Remember Me exceeds $ 45 million around the world

13. dubna 2010 v 19:18 | Phoebe
Robert Pattinson má debutoval svůj nový film Remember me v Argentině, Francii a několika dalších evropských zemí o tomto víkendu a v Paříži v metropolitní oblasti.Za  víkend toto romantické drama utržilo v Americe 4,7 milionu amerických dolarů v 2302 kinosálů na 36 územích. V zahraniční celkem 27 milionů dolarů.

Remember me film,který stál 16 milionů dolarů, už vydělal 18,7 milionů dolarů v Severní Americe. Grand Celkem: US 45,7 milionů dolarů.

Až do 4.Dubna byl fim na zahraničních trzích nejúspěšnější díky slávě Roberta Pattinsona v Twilight Sáze. - bylo Rusko a Společenství nezávislých států U 3,15 milionů dolarů, v Itálii U 2,35 milionů amerických dolarů, Německo $ 1, 9 mi, Brazílie U 1,71 milionů dolarů, Velká Británie / Irsko / Malta 1,5 milionu amerických dolarů, Austrálie 1,21 milionu dolarů (až do března 28), a ve Španělsku 1,1 milionu dolarů.

Narozeniny - Jesse McCartney

9. dubna 2010 v 20:57 | Phoebe
happy birthday

Chaske Spencer 'Secret Scream'

2. dubna 2010 v 20:23 | Phoebe
Chaske Spencer je  hodně kritizovaný za to že bude  hrát v novém filmu, " křik tajemství ".

"Herec Chaske Spencer, hvězda filmu Twilight Saga " New Moon "a" Eclipse " je oficiálně uznán jako vedoucí  filmu  " křik tajemství ", který začne natáčení v Arizoně 26. dubna. Spencer bude hrát Wesleyho Bishnika, úspěšného mladého spisovatele v Los Angeles, který jede po deseti letech navštívit svou nemocnou matku.

Tato roleje pro Spencera svým spůsobem jako jeho životní příběh. Chaske vyrostl v Idahu v Montaně, odešel z domov aby se mohl věnovat své herecké kariéře.

Použití Chaskeho osobnosti do tohoto filmu bylo zvláštní. Filmu spíš věnoval větší pozornost jeho  manager Josselyne Herman z Video Productions. Tento manažer zastupuje také i jiné celebrity z "Twilight" jako: Alex Meraz, Gil Birmingham, Boo Boo Stewart, Julia Jones, a Justin Chon, stejně jako jiné celebrity. Tento projekt je jedním z projektů, které Chaske prosazuje!

Secret Scream' je film od tvůrčího týmu, Joke Film Productions, který se skládá z producenta a režiséra, Korinna Sehringer & Ueli Josef Bollag.

Narozeniny - Dakoty Fanning

23. února 2010 v 19:52 | Phoebe

Dakota Fanning - zajímavosti

10. února 2010 v 19:34 | Phoebe
 • Dakota začala číst když jí byly 2 roky!
 • Nosí rovnátka (na sundání)!
 • Má malou sestřičku Elle (je taky herečka).
 • Je nejmladší herečkou nominovanou na SAG awards.
 • Ráda vybírá pro sebe jména na další roli.
 • Poprvé se líbala v 7 letech s o 3 roky starším Thomasem Curtisem ve filmu "Sweet Home Alabama" (Holka na roztrhání)!
 • Má ráda balet.
 • Její oblíbené herečky jsou Cameron Diaz, Julia Roberts a Holly Hunter.
 • Její první role byla v 5 letech.
 • Dakota je jednou z 14 vnoučat!
 • Hraje na housle.
 • Nemá ráda zeleninu a ovoce.
 • Dakoty pokoj je vždy uklizený a zorganizovaný, zatímco pokoj její setry vypadá úplně opačně.
 • První slovo co vyslovila bylo "Momo" a její rodiče podle toho pojmenovali jejich kočku.
 • Během její účasti v pořadu "The Tonight show with Jay Leno" vyjmenovala všechny prezidenty Spjených států za méně než 20 sekund.
 • Tom Cruise jí daroval mp3 přehrávač, Robert de Niro DVD Disney Collection, Danzel Washington jí věnoval dětskou encyklopedii a Sean Penn několik CDček.

Rachelle Lefevre - narozeniny

1. února 2010 v 17:48 | Phoebe

Brian Krause - narozeniny

1. února 2010 v 17:45 | Phoebe

Alenka v říši divů se chystá do kina!

30. ledna 2010 v 17:46 | Phoebe
Knihu Alenka v říši divů od Lewise Carrola určitě znáš, ale tahle klasika teď přijde i na plátna kin. A že to bude kvalitní pokoukáníčko je zaručeno hned dvěma jmény. Režisér Tim Burton a herec Johnny Depp jako Bláznivý Kloboučník. Mezi Burtonovy nejznámější filmy patří například Černá díra, Střihoruký Edward nebo Karlík a továrna na čokoládu a ve všech hrál jeho dvorní herec a oblíbenec Johny Depp.
Do role Alenky obsadil Burton devatenáctiletou Australanku Miu Wasikowskou, v roli Červené královny se objeví Burtonova manželka Helena Bonham Carter (můžeš ji znát i z Harryho Pottera) a Bílou královnu ztvární Anne Hathaway.
Tenhle fantasy film bude plný speciálních efektů, které si můžeš vychutnat buď ve 2D nebo 3D kvalitě. Premiéra u nás zatím známa není, ale snad to bude jen krátce po té americké, která je naplánovaná na 5. března 2010.

↓ ZKOUKNI TRAILER :) ↓Up in the Air (Lítám v tom)

29. ledna 2010 v 21:49 | Phoebe
Včera měl premiéru nový film Lítám v tom s Annou Kendrick a Georgem Clooneym.
A tady je pár důležitýcgh informací, které byjste určitě měli vědět


Komedie, Drama - USA, 2009, 109 min
Přístupno od: 15 let

Hrdina komedie Lítám v tom, Ryan Bingham (George Cloony), je šťastný člověk. S hlavou v
oblacích neochvějně míří za splněním životního snu, jenže život bývá pěkná mrcha. A ta dokáže i
v cílové rovince říct: "Hochu, běžíš po špatné trati." Režisér Jason Peitman má slabost pro...

Bryce Dallas neví zda je Team Edward nebo Jacob

27. ledna 2010 v 19:46 | Phoebe

Herečka Bryce Howard, která nahradila Rachelle Lefevre (role Victorie) ve filmu Zatmění trvá na tom, že senemůže rozhodnout, jestli je tým Edward nebo tým Jacob.

Bryce říká : "Chápu, Bellino dilema" . "Je to tak těžké! Když jsem četla knihu Twilight, byla jsem zblázněná do Edwarda, ale když jsem viděla film New Moon, byla jsem ohromená . Taylor je jako Jacob neuvěřitelný a já nevím pro jaký tým se rozhodnout" .Překládala, i můj zdroj:

Dakota je spokojená se svou první lesbickou scénou

22. ledna 2010 v 20:54 | Phoebe
Dakota Fanning řekla, že neměla žádný problém v lesbických scénách, kterou jsou v novém životopisném filmu The Runaways. V roli hraje rockerku, která tuto sexuální zkušenost zažila.

Hvězda New Moon (15) přiznává, že se jí líbilo natáčení kontroverzních scén s její kamarádkou a spolupracovatelkou na filmu - Kristen Stewart, hned po přečtení scénáře a autobiografie Cherrie Currie.

Fanning řekla: " Opravdu jsem si natáčení užila s tímto tématém poprvé. Je to něco jiného, životopisný film, který se doopravdy stal, ne jen nějaký příběh o patnáctce. Je to skutečný příběh od princezničky až po dospělou rock'n'rollovou královnu."

Ale také v časopise V řekla, že postava Cherrie Currie je docela odlišná, než jaká je ve skutečném životě. Ve skutečnosti nemůže být jiná než rocker. "Já si myslím, že všichni mají dělat správné volby."

George Clooney žárlí na Roberta Pattinsona

22. ledna 2010 v 20:17 | Phoebe
George Clooney, který byl celá léta jedním z nejvíce uznávaných symbolů Hollywoodu žárlí na Roberta Pattinsona, který je nejžhavější teen idol a je také mnohem výnosnější.

Clooney už ukázala jeho žárlivost nad Pattinsona na soubor 'In the Clouds', kde působil také Anna Kendrick. Pokaždé, když hovoří o mladém Angličanovi, nestydí se ukázat svou žárlivost ve sdělovacích prostředcích v rámci Critics Circle Awards New York Film.


My source:

Robsten o hraní, modelingu, penězích...

22. ledna 2010 v 19:57 | Phoebe
Kristen o své postavě
"Měřím 155 cm a mám pocit, že bych se cítila líp, kdybych byla větší. 170 by bylo ideální!"

Robert o penězích
"Neutrácím, jedinou věc, kterou jsem si pořídil, je moje auto. Bylo by krásné koupit dům mým rodičům, ale oni žijí naprosto spokojeně a myslím, že bych je tím spíš obtěžoval. Já nosím každý den stejné oblečení a jediné, co si kupuju, jsou DVD."

Hvězdy Twilightu Pattinson a Stewart: Chtějí spolu žít!

22. ledna 2010 v 19:49 | Phoebe
A teď něco trochu veselejšího. :D
Slavná filmová dvojice Robert Pattison (23) a Kirsten Stewart (19) přenesli svůj vztah z plátna kin do reálného života. A že to myslí vážně dokazuje Robertovo prohlášení, že hledá pro sebe a Kristen vhodné hnízdečko lásky.
Mladý pár spolu strávil romantické chvíle na britském ostrově Isle of Whigt , kde oslavili i příchod Nového roku. Do tohoto místa se tak zamilovali, že si tady chtějí koupit dům, přestěhovat se a žít společně pod jednou střechou.

Herci, kteří se proslavili filmovou ságou Twilight, nikdy na veřejnosti nemluvili o svém vztahu. Vždy všechny spekulace kolem sebe rázně popírali. Pro mnohé fanoušky může být toto překvapující zjištění pořádným šokem. Hlavně pro fanynky krásného upíra Roberta Pattisona.

"Robert je zdráhavá hvězda, nerad mluví o soukromí. Jediné co chce je prožít klidný život v Anglii po boku Kristen, která Anglii přímo zbožňuje. Mluvili o tom, že si spolu koupí dům ve Ventnor," řekl britským novinám tajný zdroj.
My source →

Smutné výročí...

22. ledna 2010 v 19:47 | Phoebe

Dakota vs. Kristen: Kdo bude královnou Sundance?

19. ledna 2010 v 18:42 | Phoebe
Jeden z filmu, který se bude promítat na filmovém festivalu v Sundance, je The Runaways. je to společný film od Dakoty Fanning a Kristen Stewart.
Hollywood již mnohokrát drbal o tomto filmu, ještě než vyšel. A víte o kom se drbalo nejvíce? O Dakotě!

Ano, zatímco jsme zjistili, že Kristen předvedla jako vždy solidní výkon, o malé Miss Fanning se neustále debatuje.

Obě by měly být fantastické. "Slyšeli jsme, že...

Narozeniny - Orlando Bloom

13. ledna 2010 v 15:58 | Phoebe

Narozeniny - Alex Meraz

10. ledna 2010 v 18:27 | Phoebe


My source: osobnosti.cz
 
 

Reklama