.


Hledá se spoluadminka  - zápis Zde

Zápis Affs - Zde

Reklamy →SEM


Beauty

Čaj - nápoj života

11. října 2009 v 10:46 | Phoebe

Čaj - nápoj života

Obsahuje přes sto chemických látek, z nichž můžeme jmenovat např. třísloviny (katechiny, polyfeny a jejich sloučeniny, které se vyznačují vysokou biologickou aktivitou). V různých druzích čaje je obsah tříslovin rozdílný, nejvíce jich najdeme v čaji zeleném. Jejich množství se však
dá ovlivnit též přípravou nápoje. Ponecháme-li vroucí vodu po zalití čaje v čajové konvici působit kratší dobu (2-3 minuty), vyluhují se především aromatické látky. Při prodloužení doby na 5-6 minut vyluhujeme i třísloviny.

Jako pozitivní účinky čaje lze uvést:
  • Povzbuzení tělesné a duševní činnosti: Pokud si potřebujete dodat vitalitu, můžete sáhnout po čaji černém. Ten vás probere po ránu a příjemně naladí na další den.
  • Termoregulace: Čaj je výborný termoregulátor. V zimě vás zahřeje, naopak v horku osvěží. Bylo zjištěno, že v parných letních dnech snižují studené nápoje teplotu pouze v dutině ústní, kdežto horký čaj dokáže zmenšit teplotu celého lidského těla.

Zhubněte za týden

13. srpna 2009 v 16:23 | Phoebe

Zhubněte za týden!

Možná i vy potřebujete shodit během krátké doby nějaké to kilo (nebo špíček) dolů. Když budete vědět jak, není to nemožné. Naopak - je to účinné a funguje to. Jen to chce motivaci a vůli k tomu dělat věci, které možná běžně neděláte.
Když mluvím o takových "věcech", myslím tím především sport. Tělo je jen stroj, který reaguje na impulzy, jež mu dáváte, a jste-li zvyklá celé měsíce válet šunky u televize a jediný pohyb je ten, který ráno uděláte, než přejdete od domu k autu, jakmile začnete tělo atakovat sportem, bez kompromisů zareaguje. A zareaguje tak, jak chcete: bude o sto šest spalovat právě ty vaše tuky, sedavou prací, neaktivitou, geny, zkrátka čímkoliv za tu dobu nahromaděné. Sportování ovšem nebude jediným elementem, díky němuž během krátké doby změníte svou postavu, důležitá je samozřejmě i lehká úprava stravy. K tomu všemu je ovšem stále nejpodstatnější motivace a pevná vůle, protože bez nich to nepůjde. Tak vzhůru na to!

Letní topy

28. července 2009 v 15:45
se mi úplněě všechny =*

Pavky

8. července 2009 v 18:35

Černé šaty

8. července 2009 v 18:20
Derek Lam , Strapless dress with dogtooth trim
Lace Hitched Evening Dress :: Evening dresses :: DRESSES :: Party Dresses | Celebrity Styles | Summer Dresses | Evening Dresses
Black tier prom dress - Prom dresses - Dresses - Womens - Debenhams

Osvěžte se koktejlem v parném dni

8. července 2009 v 18:10

Osvěžte se koktejlem
Je v dnešním uspěchaném světě ještě nějaká šance, že si někdo z vás najde chvilku k odpočinku, popovídání s kamarádkami nebo příjemně strávenému večeru s přítelem nebo manželem? Pokud ano, mám pro vás několik letních lahůdek, jak si takové chvíle zpříjemnit. Dnes totiž bude řeč o koktejlech.Kouření už není moderní...

8. července 2009 v 18:05

Kouření už není moderní, přestaňte s tím také

V televizi, v novinách, v reklamách, u lékaře, všude slýcháme o tom, že by kuřáci měli s kouřením přestat. Jenže ono se to nekuřákovi řekne…. Takové závislosti se člověk jen tak snadno nezbaví. Ale každá snaha se cení. Už jen pokus, i když neúspěšný, bývá prvním krůčkem k tomu, že jste se konečně rozhoupali a při větší vůli to dokážete. Někteří vyléčení kuřáci měli hezkých pár neúspěšných pokusů než boj nad cigaretou vyhráli.
Důvodů k nekouření je opravdu dost. Mezi ty nejhlavnější patří zdraví, a to skutečně ničím nenahradíte. Potom děti, které s námi žijí ve společné domácnosti, jezdí autem a musejí dýchat kouř, když v jejich přítomnosti kouříte. Spousta peněz, které vlastně vyfouknete do vzduchu a ještě si přitom ničíte vlastní zdraví.
Nevadí vám, že v zaměstnání máte vyčleněnou komůrku, kde si můžete zapálit, a to na vás ještě každý kouká skrz prsty? Na schůzích, pracovních poradách, veřejných prostorách, všude tam je kouření zakázáno a vy se musíte někam stranou uchýlit, abyste ukojili svou závislost. Je to svým způsobem ponižující, nemyslíte? Tohle všechno vás sice ponižuje, ale když ta chuť na cigárko je silnější.

Když nemůžu spát…

5. července 2009 v 9:51

Když nemůžu spát…

Každému se občas přihodí, že když večer celý unavený zalehne do postele, najednou ne a ne zabrat. Víte ale, že s tímhle problémem můžete bojovat? Jak? To se dozvíte v našem článku.
Počet hodin strávených spánkem se mění průběžně s věkem. Takže zatímco malé děti prospí až 19 hodin denně, dospělým stačí osm až deset hodin spánku a starší lidé spí pouze pět až sedm hodin. Čím jsme starší, tím je také náš spánek lehčí a nepravidelnější, budíme se několikrát za noc,…
Z toho, co jste si teď přečetli, jasně vyplývá, že čím jste starší, tím větším problémem pro vás může být nespavost. Všichni známe ten pocit, když se ráno probudíme a zdá se nám, že jsme ani nezamhouřily oka. To je způsobeno nedostatkem hlubokého spánku a následnou ranní únavou. S přibývajícím věkem je ovšem dosažení opravdu hlubokého spánku, který pomáhá obnovovat buňky a tkáně, čím dál těžší.
Poruchy spánku jsou také poměrně spolehlivým signálem, že něco není po psychické stránce v pořádku. Většinou jde o deprese nebo úzkost z nějakého problému, který nás hodně trápí. I stres nás dovede hodně potrápit, co se týče spánku. Tyhle potíže někdy přetrvávají hodně dlouho, pokud vás nenapadá žádné rozumné vysvětlení, není jiná možnost než navštívit odborníka.

Jaké sporty provozovat v létě?

5. července 2009 v 8:46

Jaké sporty provozovat v létě?

Sluníčko, teplo, prázdniny… Léto je jako dělané pro sportování. Ovšem ne každý sport je vhodný právě pro toto roční období. Tak jaké tedy máte možnosti?
Těžko si představit, že byste v létě šla hrát třeba lední hokej (ne že by to nešlo…) nebo sáňkovat, tak jaké sporty jsou pro toto období nejen typické, ale i vhodné? A jak budou působit právě na tu vaši postavu?

Plavání atakuje na tukové zásoby

Asi nejtypičtější je pro léto plavání. Můžete ho praktikovat jak v bazénu, tak v přírodních koupalištích, nebo třeba u moře. A jaké svaly při plavání dostanou zabrat? Procvičíte si nejen záda a ramena, ale i vaše nohy dostanou do těla, a když budete plavat dostatečně dlouho - kolem půl hodiny a více - díky aerobní povaze aktivity atakujete i vaše tukové zásoby. Nechoďte tak ke koupališti jen kvůli zábavě a "cákání", zaplavte si pár desítek minut a zároveň uděláte něco pro své tělo!

Baleránky

3. července 2009 v 19:36
Nádherný balerýnyky :)
X

žabky

3. července 2009 v 18:33
YELLOW

Stříbrný botičky

3. července 2009 v 17:31

Botičky z kytičkou

3. července 2009 v 16:30

10. rad, když chodíš s klukem

25. června 2009 v 20:37
1.Nikdy po sobě nenechej šlapat,i když si zamilovana k zblazněni!!
2.Snaž se byt vždycky upřímna,přestože pravda někdy bolí!!!
3.Nesnaž se předstírat že si jina než ve skutečnosti,jan aby ses mu zavděčila!!
4.Nelep se na něj!!
5.Nezanedbavej kvuli němu svoje kamaradky!!
6.Pamatuj že kluci pohledni,chytří a sympatičtí jsou lepší než ti co jsou jen pohledni!!
7.Nedělej mu to co by si nechtěla aby on delal tobě!!
8.Pokud ti něco vadí,řekni mu to!!!
9.Nesnaž se ho vidět jen v ružovych brylích!!
10.Důvěřuj mu,ale ne bezhlavě!!

Polohy ve spánku

16. května 2009 v 23:53
1) Roztáhnuté ruce a rozkročené nohy
Člověk , který spí v takovéto poloze má rád svobodu! Tato poloha odhaluje jeho pravou identitu.

Holení nohou

1. května 2009 v 12:22

1
nejjednodušší holení nohou je ve vaně. Nechceš-li se koupat, stačí, když je jen navlhčíš.
2
nanes pěnu nebo gel na holení. když žádný nemáš - nevadí, můžeš použít i sprchový gel.
Klik na Cč

Roztřepené konečky

1. května 2009 v 12:13

roztřepené konečky

Dbej stále na stav tvých konečků vlasů a dopřej jim péči vhodnými výrobky.
Jestliže už není jak pomoci, nezbývá, než dojít k holiči a tvé vlasy o 1-2 cm zkrátit.

Brýle pro rok 2009

28. dubna 2009 v 18:16
Bylo by dobré, kdybyste měli aspoň jedny sluneční brýle, které jsou nejen trendy a módní a perfektně Vám padnou, ale také jsou kvalitní a Vaše oči chrání proti ostrému slunci. A protože má každý z nás jiný tvar obličeje, určitě bychom si měli vybírat brýle, u kterých jsme si na stoprocent jisti, že nám sluší.
Naštěstí je dnes plno stylů a trendů různých módních doplňků, mezi které řadíme i brýle, a tak si dnes můžeme vybírat z různých typů slunečních brýlí.
Existuje plno módních, trendy a kvalitních slunečních brýlí, a tak se pojďme podívat, ze kterých typů a jakých značek, je můžeme vybírat.

Sluneční brýle Mango

Módní a cenově dostupné sluneční brýle můžete vybírat například obchodě značkové společnosti Mango. Pořídit si tak zde můžete brýle různých tvarů, obrouček i barev.
Jestliže máty rády sluneční brýle, které mají okrouhlý a větší tvar sklíček, můžete se tak nechat inspirovat slunečními brýlemi Mango se sklíčky i nožičkami zbarvenými do hněda a jemnými metalickými obroučkami.
Pokud milujete barvy, nebojte se Vaše oblečení zkombinovat i s barvou Vašich slunečních brýlí. Třeba právě Vás zaujmou sluneční brýle tohoto, dnes velice moderního, tvaru s obroučkami a nožičkami v typické letní, tyrkysové, barvě nebo brýle se většími sklíčky v růžovo-fialkového odstínu a výraznými obroučkami i nožičkami.
Velice elegantně budete vypadat ve stylových brýlích kulatého tvaru v černé barvě a černými obroučkami posypané malými barevnými kamínky.
Módní společnost Mango, jak sami vidíte, Vám nabízí sluneční brýle různých typů, a díky široké nabídce si zajisté budete mít z čeho vybírat.Sluneční brýle Oakley

Pokud chcete vlastnit opravdu kvalitní sluneční brýle, neváhejte se podívat na výběr značky Oakley, které budou perfektně chránit Váš zrak nejen v létě, ale i po celý rok.
Zajímavým modelem této značky jsou sluneční brýle žlutohnědé barvy s žíhanými obroučkami i nožičkami.
Příznivcům sportovnějších typů by se mohly líbit chromované sluneční brýle v šedé barvě či další brýle ve vínové barvě a vzorovanými nožičkami.
I když se tyto sluneční brýle pohybují ve vyšší cenové kategorii, neměli byste váhat a jedny kvalitní brýle si opravdu pořídit. Brýle Oakley jsou totiž velmi odolné a díky pružnému a dobrému materiálu vydrží i nějaký ten pád.
Vždy si ještě přece i těmto dražším modelům můžete pořídit i módní sluneční brýle, které využijete při běžných příležitostech.Sluneční brýle Prada

Módní a luxusní kolekci slunečních brýlí Vám přináší i módní italská společnost Prada. I ta Vám přináší všelijaké modely slunečních brýlí, mezi něž patří například dnes tolik moderní tzv. "Topgunky". A tak déle nenechávejte viset ve skříni vaše sportovní sako, na nos nasaďte Vaše nové Topgunky a smělě můžete vyrazit. Společnost Prada Vám je nabízí jak v šedo-černé, tak i hnědé barvě.
Vybraně budete působit v Prada přepychových brýlích s většími skly, která jsou postranně maličko, ale elegantně zúžené. I tento model si můžete vybrat ve vícero barvách. Od bíle, přes růžovou až po tmavě černé.


Sluneční brýle Louis Vuitton

Široký výběr luxusních slunečních brýlí Vám nabídne i francouzská módní společnost Louis Vuitton. Sami se můžete přesvědčit, že nevyrábí pouze nádherné kabelky, ale i stylové sluneční brýle.
Zlákat se tak můžete nechat slunečními brýlemi hranatého tvaru s nožičkami v tygřím motivu, ve kterých budete působit naprosto elegantně, dále černo-hnědým modelem brýlí, na jejichž nožičkách a obroučkách se nachází znaky typické pro Louis Vuitton, či většími slunečními brýlemi ve zlatavé barvě.
Mezi kolekcemi Louis Vuitton si ale mohou bez problémů vybrat sluneční brýle i sportovkyně, a to například tyto v kombinaci černé barvy a neonově zelených částí a nápisu po straně.Cviky na břicho

15. března 2009 v 15:18

Č. 1 - Leh na boku, opřeme se o pokrčený levý loket a nataženou levou dolní končetinu, pravá je pokrčená. S výdechem zvedneme pánev a střed těla kolmo nad podložku, s nádechem se vrátíme zpět. Opakujeme 10x na každou stranu.
Č. 2 Leh na boku, opřeme se o levý loket, pravá dlaň před hrudníkem. Opřeme se o obě natažené dolní končetiny a zvedáme střed těla s pánví vzhůru nad podložku. Opakujeme 10x na každou stranu.
Č. 3 Ve vzporu ležmo pokrčmo se opřeme o předloktí a špičky, zpevníme celé tělo rovnoběžně s podložkou. Neprohýbáme se v bedrech, zpevníme hýždě a vydržíme 5 sec. Poté zvedneme pánev a hýždě kolmo nad podložku a opět vydržíme v této pozici 5. sec. Vrátíme cse do výchozí polohy. Opakujeme 5x.
Č. 4 Stejná výchozí pozice jako u cviku č. 3, přetáčíme boky v pase. Nehýbeme rameny, bedry, pouze oblastí pasu! Posilujeme tím šikmé břišní svaly. Opakujeme 10x přetočení.

Co by nemělo chybět v tvé kabelce

13. února 2009 v 20:15
Klíče
Zrcátko - můžeš si třeba zkontrolovat stav očních stínů!
Kosmetika - Rozmazaly se ti oči?Co ted?
Vložky nebo tampony - Všechny mame sve dny...
Hřeben - můžeš si rozčesat vlasy,třeba když ti je rozcuchal vítr!
Deodorant - Asi víš,že pot moc nevoní
Tužka - třeba na zapsání adres,ICQ,telefonů...
Mobil - Co když bude chtít tvoje kams zrovna pokecat??A nebo jeste horsí věc!Co když tě bude tvůj kluk chtít pozvat na rande??
Žvýkačky - Svěží dech se hodí vždycky,co kdybys chtela líbat svého miláčka!
Peněženka,pokud možno plná - Můžeš potkat kámošku,se kterou se vydáš na nákupy.

Zdroj: Tvůj zdroj:
 
 

Reklama