.


Hledá se spoluadminka  - zápis Zde

Zápis Affs - Zde

Reklamy →SEM


Červenec 2010

Hollywood

31. července 2010 v 22:58 | Phoebe

Gallery

Videos

Others


_*&*_[M]^^ // © *TheMyBloog.blog.cz*" alt="^^ [M]_*&*_[M]^^ // © *TheMyBloog.blog.cz*"]
Celebrity_*&*_[M]^^ // © *TheMyBloog.blog.cz*" alt="^^ [M]_*&*_[M]^^ // © *TheMyBloog.blog.cz*"]
Seriály


_*&*_[M]^^ // © *TheMyBloog.blog.cz*" alt="^^ [M]_*&*_[M]^^ // © *TheMyBloog.blog.cz*"]
Telenovely
Affs zápis

18. července 2010 v 19:52 | Phoebe |  Side
Ahojky, jak jste si mohli všimnout tak bylo pozastaveno, a teď tu probíhá rekonstrukce. Ráda bych věděla jaký Affs si mě nechala a jaká ne. Nebojte budete mít na to dost času. 

Takže zápis bude probíhat od 18.7 - do 10.8.  Sand je to dostatek času. :)
  • Přezdívka
  • blog

Facebook...

18. července 2010 v 14:32 | Phoebe
Ahojky, určitě většina má Facebook, troufnu si napsat, že všichni. Jelikož, kdo nemám facebook, jako by nežil, že je to tak? :D Tak jsem se rozhodla napsat, tento článek. Je to můj vlastní názor, klidně ho kritizujte a myslete si úplný opak. Ale Facebook, má každý, tak proč se k němu nevyjádřit. 
Když kámošky vyprávějí, jak na Facebooku tohle a tamto, tak nechcete být pozadu a taky si ho samozřejmě musíte založit...

Ahojky asi zase z5 :D

18. července 2010 v 13:40 | Phoebe |  Side
Ahojky, můj život se konečně, nějak vyřešil a mě se začalo stýskat po mém blogu a tak jsem se ho rozhodla znovu rozběhnout, ale nebude to hned :(. Nejdřív tu proběhne menší rekonstrukce a bude tu několik změn, tak mi prosím dejte chvíli času než to tu pošlape znovu jako hodinky. 
Chtěla bych duch blogu změnit a tak nějak se tedy téma přesune do jiných kolejích. Jelikož jak jsem koukala tak za posledních několik týdnů mnoho lidí ztratilo zájem o The Twilight Sagu, a tak nwm jestli má smysl, aby byla tím hlavním co tu bude. Spíše tu čekejte herce z ní a novinky o nich. 
Chtěla bych se zeptat jestli byste někdo četl moje povídky, a jestli byste chtěli vědět něco o mě( o mém životě a tak), jestli má vůbec smysl sem něco psát, nebo vám budou stačit jen novinky o hercích a nějaký ty videa.
Rozhodně se připravte na velikou změnu, a taky bych ráda našla nějakou spolu adminku, jelikož teď půjdu na gympl a taky tu nechci trávit všechen volný čas, když je venku takový sluníčko.  Děkuji moc za zanechání nějakého komentu. Phoebe.